SEP, s.r.o.

Kdo jsme

Společnost SEP, společnost s ručením omezeným, byla založená v roce 1991 za účelem prodeje a servisu gastronomického zařízení. Od té doby se společnost zaměřila na kvalitních české i evropské výrobce z Německa, Itálie, Slovenska. Zajišťujeme prodej zařízení těchto výrobců, ale také technickou a servisní podporu dodávaného zařízení.

Námi nabízené zařízení je určené pro širokou škálu provozů, jako jsou restaurace, hotely, provozy rychlého občerstvení, bistra, školky, školní jídelny, nemocnice a další provozy společného stravování.

Dlouholetá spolupráce s výrobci a budování úzkých obchodních vztahů nám umožňuje kvalitně a efektivně reprezentovat zastupované značky na českém trhu a zajišťovat maximální podporu zákazníkovi při výběru vhodného zařízení.

Rovněž zajišťujeme technickou a servisní podporu při opravách, instalaci větších celků a zařízení vyžadujících odbornou instalaci a následně kvalifikovaně seznamujeme obsluhu s jejich používáním a běžnou údržbou.

Samozřejmostí je poskytování nejen záručního servisu dodávaných značek, ale i pozáručního servisu dodávaných i dalších zařízení.